| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | VENERE |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bartoli Design |
| Обща широчина | 44 см |
| Обща дълбочина | 54 см |
| Обща височина | 89 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
„QUADRI TONDO SMALL“ е добавен във вашата количка. Преглед
Стол VENERE
Марка: Bonaldo
VENERE е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол VENERE може да бъде изцяло тапициран в дамаска, еко кожа или естествена кожа – материал и цвят по избор на клиента.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия.
SKU:
PL6Ø
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
VENERE е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. VENERE е стол, който се разгръща в пространството по плавен и хармоничен начин. Гъвкавостта на тялото е вдъхновението за дизайна на стола VENERE: резултатът е извита стилна форма, която напомня за класиката в дизайна. Простотата на четирите линии изразява напълно женствена елегантност, както става ясно още от името.
Естетиката е изчистена, лека, гъвкава и елегантна, с ясно изразена съвременна насоченост. Подходящ за всеки контекст на обзавеждане. Италианският трапезарен стол VENERE може да бъде изцяло тапициран в дамаска, еко кожа или естествена кожа – материал и цвят по избор на клиента.
Свързани продукти
Сходни продукти
4 446 € 8 696 лв.
В наличност Доставка 10/12 седмици
В наличност
Цена от 2 793 лв | 1 428 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 5 579 лв | 2 849 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност



