| Тип продукт | Модулен диван |
|---|---|
| Име на продукт | TIVOLI CHAISE LONGUE |
| Производител | FormerIn |
| Страна производител | Италия |
| Размери | см. 424/273/84H. |
| Обща височина | |
| Височина на сядане | 42 см |
| Обща дълбочина | |
| Дълбочина на сядане | 61 см |
| Широчина на подлакътника | |
| Височина на краката | 5 см |
| Срок на доставка |
60%
Намаление
3 017
€
7 485
€
5 901
лв.
14 639
лв.
В наличност Доставка 10/11 седмици
В наличност





