| Тип продукт | Модулен диван |
|---|---|
| Име на продукт | TIVOLI ANGOLO |
| Производител | FormerIn |
| Страна производител | Италия |
| Размери | см. 459/145/84H. |
| Обща височина | |
| Височина на сядане | 42 см |
| Обща дълбочина | |
| Дълбочина на сядане | 61 см |
| Широчина на подлакътника | |
| Височина на краката | 5 см |
| Срок на доставка |
1 256 € 2 457 лв.
В наличност Доставка 8/10 седмици
В наличност








