| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | TIRELLA |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Paolo Grasselli |
| Обща широчина | 97 см |
| Обща дълбочина | 81 см |
| Обща височина | 71 см |
| Височина на сядане | 41 см |
| Сваляема тапицерия | Да |
| Срок на доставка |
Кресло TIRELLA
Марка: Bonaldo
TIRELLA е италианско кресло от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианското кресло TIRELLA може да бъде тапицирано в дамаска – цвят по избор на клиента. Основата и структурата на креслото са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Цената на креслото се формира на база на избора на тапицерия и финиш на метала за основата.
SKU:
QØ12
Категории: Кресла и фотьойли, Мебели
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
TIRELLA е фотьойл с изключително творческа душа, способен да изненадва. На нивото на подлакътниците металната рамка е обгърната от възглавници, които се превръщат в структурни и едновременно с това са декоративни компоненти на креслото.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 2 345 € | 4 586 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
1 430 € 2 797 лв.
В наличност Доставка 1/3 седмици
В наличност
Цена от 2 793 лв | 1 428 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
1 754 € 3 431 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност



