| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | SADDLE ARMCHAIR |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Giuseppe Viganò |
| Обща широчина | 86 см |
| Обща дълбочина | 90 см |
| Обща височина | 82 см |
| Височина на сядане | 41 см |
| Сваляема тапицерия | Да |
| Срок на доставка |
Кресло SADDLE
Марка: Bonaldo
SADDLE ARMCHAIR е италианско кресло от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианското кресло SADDLE ARMCHAIR може да бъде тапицирано в дамаска или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Вложка в подлакътниците в комбинация от дамаска и естесвена кожа. Краката на креслото са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Цената на креслото се формира на база на избора на тапицерия и финиш на метала за основата.
SKU:
QØ29
Категории: Кресла и фотьойли, Мебели
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
Креслото SADDLE ARMCHAIR допълва едноименната линия от мека мебел (диван и легло), синоним на съвременна и функционална естетика. Фотьойлът се характеризира със сарториална елегантност, както и с внимание към детайла, което се проявява особено в контраста между тапицерията и кожената вложка в подлакътниците.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 1 046 лв | 534 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
607 € 1 187 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 9 067 лв | 4 630 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност



