| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | RITZ |
| Производител | Jumbo Collection |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Jumbo Collection |
| Размери | см. 100/95/115Н. |
| H. на сядане | 48 см |
| Обща височина | |
| Обща дълбочина | |
| Дълбочина на сядане | 72 см |
| Височина на краката | 25 см |
| Срок на доставка |
1 255 € 2 455 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност



