| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | PIL UP |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Alessandro Busana |
| Обща широчина | 49 см |
| Обща дълбочина | 57 см |
| Обща височина | 94 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол PIL UP
PIL UP е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол PIL UP може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или естествена кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са метални с оригинален графичен ефект на преплитане във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии PIL (без подлакътници), MISS PIL (с подлакътнижи, с по-ниска облегалка) и MISS PIL UP (с подлакътници, с по-висока облегалка). Към серията на трапезарния стол има също и бар стол PIL TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
PIL UP е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. PIL е колекция, вдъхновена от предмета, който сам по себе си е символ на
мекота – възглавницата. Обикновено интерпретирана като аксесоар, тук възглавницата играе главната роля, оформена и адаптирана, за да създаде стол, който внушава комфорт и релаксация. Седалката има сгъвка в средата, създадена, за да създава ефект на обгръщане, който физически и визуално подчертава усещането за мекота. Италианският трапезарен стол PIL UP може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или естествена кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са метални с оригинален графичен ефект на преплитане във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии PIL (без подлакътници), MISS PIL (с подлакътнижи, с по-ниска облегалка) и MISS PIL UP (с подлакътници, с по-висока облегалка). Към серията на трапезарния стол има също и бар стол PIL TOO.


