| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | NIKOS |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Sergio Bicego |
| Обща широчина | 83 см / 80 см |
| Обща дълбочина | 87 см / 93 см |
| Обща височина | 74 см / 96 см |
| Височина на сядане | 44 см |
| Сваляема тапицерия | Да |
| Срок на доставка |
- Минималното количество за поръчка Стол FASHION AFFAIR (FA501) е 4.
Кресло NIKOS
Марка: Bonaldo
NIKOS е италианско кресло от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианското кресло NIKOS може да бъде тапицирано в дамаска или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката и структурата на креслото са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Цената на креслото се формира на база на избора на тапицерия и финиш на метала за основата.
SKU:
P261
Категории: Кресла и фотьойли, Мебели
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
NIKOS е в състояние да спечели всеки със своите изчистени и завладяващи линии. NIKOS, фотьойл с мек и примамлив дизайн, който е покана за релаксация, е подходящ не само за жилищни пространства, но е идеален и за обществена среда и зони, предназначени за посрещане. Уютен и приветлив, той е особено удобен, благодарение на формите си и възглавницата в долната част на гърба от мек пух. NIKOS се предлага във версия с висока облегалка (NIKOS HI), с елегантен капитонаж.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 5 570 лв | 2 844 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 6 226 лв | 3 179 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 1 194 лв | 610 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност




