| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | MY WAY |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bonaldo Lab |
| Обща широчина | 53 см / 60 см |
| Обща дълбочина | 57 см / 60 см |
| Обща височина | 80 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник, С подлакътник |
| Срок на доставка |
„Бар стол ENCANTO BE STRAIGHT MOCHA MOUSSE LOW“ е добавен във вашата количка. Преглед
Стол MY WAY
Марка: Bonaldo
MY WAY е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MY WAY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или естествена кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са метални във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии MY WAY LARGE (с по-широка седалка) и MISS MY WAY (с подлакътници). Към серията на трапезарния стол има също и бар стол MY WAY TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
P235
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
MY WAY е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Удобни и меки, столовете MY WAY и MISS MY WAY имат изпъкнала облегалка, наподобяваща елегантна черупка. Италианският трапезарен стол MY WAY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или естествена кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са метални във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии MY WAY LARGE (с по-широка седалка) и MISS MY WAY (с подлакътници).
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 2 328 € | 4 553 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 5 330 лв | 2 721 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 12 084 € | 23 634 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
62%
Намаление
491
€
1 301
€
960
лв.
2 545
лв.
В наличност Доставка 1/3 седмици
В наличност






