| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | MISS KAYLA UP |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Dondoli & Pocci |
| Обща широчина | 62 см |
| Обща дълбочина | 61 см |
| Обща височина | 92 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | С подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол MISS KAYLA UP
MISS KAYLA UP е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS KAYLA UP може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да са изцяло тапицирани или метални във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии KAYLA (с ниска облегалка), KAYLA UP (с висока облегалка), или MISS KAYLA (с подлакътници).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
MISS KAYLA UP е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS KAYLA UP може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да са изцяло тапицирани или метални във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии KAYLA (с ниска облегалка), KAYLA UP (с висока облегалка), или MISS KAYLA (с подлакътници).


