| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | MISS JOY |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Spazioameno |
| Обща широчина | 55 см |
| Обща дълбочина | 56 см |
| Обща височина | 80 см |
| Височина на сядане | 48 см |
| Вид подлакътник | С подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол MISS JOY
Марка: Bonaldo
MISS JOY е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS JOY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Основата на стола е от масивен ясен финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версия JOY, без подлакътници. Към серията на трапезарния стол има също и бар стол JOY TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
P233
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
MISS JOY е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS JOY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Основата на стола е от масивен ясен финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версия JOY, без подлакътници. Към серията на трапезарния стол има също и бар стол JOY TOO.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 1 022 лв | 522 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 4 783 лв | 2 446 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 1 335 лв | 682 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност



