| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | MISS FILLY |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bartoli design |
| Обща широчина | 57 см |
| Обща дълбочина | 55 см |
| Обща височина | 82 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | С подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол MISS FILLY
MISS FILLY е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS FILLY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента. MISS FILLY се предлага в следните версии: варианти без подлакътници (FILLY и FILLY UP), с по-широка седалка (FILLY LARGE), с висока облегалка и широка седалка (FILLY LARGE UP), с подлакътници (MISS FILLY UP) или във версия бар стол (FILLY TOO и FILLY UP TOO).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
MISS FILLY е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS FILLY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента. MISS FILLY се предлага в следните версии: варианти без подлакътници (FILLY и FILLY UP), с по-широка седалка (FILLY LARGE), с висока облегалка и широка седалка (FILLY LARGE UP), с подлакътници (MISS FILLY UP) или във версия бар стол (FILLY TOO и FILLY UP TOO). По този начин е възможно да се избере моделът, който най-добре отговаря на индивидуалните нужди, без да се отказвате от неповторимия стил на MISS FILLY.



