| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | MISS ARTIKA COVERED |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gino Carollo |
| Обща широчина | 62 см |
| Обща дълбочина | 60 см |
| Обща височина | 84 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | С подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол MISS ARTIKA COVERED
MISS ARTIKA COVERED е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS ARTIKA COVERED може да бъде изцяло тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола също са тапицирани в дамаска, еко кожа или кожа. Заедно с MISS ARTIKA COVERED, се предлагат следните варианти: ARTIKA (с метални крака), ARTIKA SI (с метална основа във формата на шейна), ARTIKA COVERED (с изцяло тапицирани крака), ARTIKA WOOD (с дървена основа), MISS ARTIKA (с подлакътници и с метални крака), MISS ARTIKA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна) и MISS ARTIKA WOOD (с подлакътници и с дървена основа). Към серията на трапезарния стол се предлагат също и варианти бар столове: ARTIKA TOO (с метални крака) и ARTIKA WOOD TOO (с дървени крака).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия.
С поръчка от Италия
MISS ARTIKA COVERED е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Отличителната черта на стола MISS ARTIKA COVERED е неговата облегалка, която представлява една част със седалката и се отваря в горната си част, което създава представа за комфорт. Италианският трапезарен стол MISS ARTIKA COVERED може да бъде изцяло тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола също са тапицирани в дамаска, еко кожа или кожа. Заедно с MISS ARTIKA COVERED, се предлагат следните варианти: ARTIKA (с метални крака), ARTIKA SI (с метална основа във формата на шейна), ARTIKA COVERED (с изцяло тапицирани крака), ARTIKA WOOD (с дървена основа), MISS ARTIKA (с подлакътници и с метални крака), MISS ARTIKA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна) и MISS ARTIKA WOOD (с подлакътници и с дървена основа). Към серията на трапезарния стол се предлагат също и варианти бар столове: ARTIKA TOO (с метални крака) и ARTIKA WOOD TOO (с дървени крака).



