| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | MARION |
| Производител | LUIGI VOLPI |
| Страна производител | Италия |
| Размери | см. 86/90/94H. |
| H. на сядане | 44 см |
| Обща височина | |
| Обща дълбочина | |
| Дълбочина на сядане | 55 см |
| Широчина на подлакътника | |
| Височина на краката | 16 см |
| Срок на доставка |
7 300 € 14 278 лв.
В наличност Доставка 10/12 седмици
В наличност






