| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | KAYLA |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Dondoli & Pocci |
| Обща широчина | 46 см |
| Обща дълбочина | 56 см |
| Обща височина | 85 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол KAYLA
KAYLA е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол KAYLA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да са изцяло тапицирани или метални във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии KAYLA UP (с висока облегалка), MISS KAYLA (с подлакътници) или MISS KAYLA UP (с висока облегалка и подлакътници).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
KAYLA е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол KAYLA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да са изцяло тапицирани или метални във финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версии KAYLA UP (с висока облегалка), MISS KAYLA (с подлакътници) или MISS KAYLA UP (с висока облегалка и подлакътници).


