| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | ITALA |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gino Carollo |
| Обща широчина | 48 см |
| Обща дълбочина | 57 см |
| Обща височина | 82 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол ITALA
Марка: Bonaldo
ITALA е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол ITALA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са метални във финиш по избор на клиента. Заедно с ITALA, се предлагат следните варианти: ITALA SI (с метална основа във формата на шейна), ITALA COVERED (с изцяло тапицирана основа), ITALA OFFICE (с метална централна основа), MISS ITALA (с подлакътници), MISS ITALA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ITALA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирана основа) и MISS ITALA OFFICE (с подлакътници и с метална централна основа). Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол ITALA TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
P115
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
ITALA е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. ITALA е стол с елегантен дизайн, с облегалка, която леко се стеснява в горната си част. Италианският трапезарен стол ITALA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са метални във финиш по избор на клиента. Този елегантен стол се вписва идеално в класически или модерни пространства. Заедно с ITALA, се предлагат следните варианти: ITALA SI (с метална основа във формата на шейна), ITALA COVERED (с изцяло тапицирана основа), ITALA OFFICE (с метална централна основа), MISS ITALA (с подлакътници), MISS ITALA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ITALA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирана основа) и MISS ITALA OFFICE (с подлакътници и с метална централна основа). Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол ITALA TOO.
Свързани продукти
Сходни продукти
1 588 € 3 106 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 3 055 € | 5 975 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 3 048 € | 5 961 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
488 € 954 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност




