| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | ITALA COVERED |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gino Carollo |
| Обща широчина | 48 см |
| Обща дълбочина | 57 см |
| Обща височина | 82 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
„Детско кресло BUNNY TAUPE TEDDY“ е добавен във вашата количка. Преглед
Стол ITALA COVERED
Марка: Bonaldo
ITALA COVERED е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол ITALA COVERED може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са изцяло тапицирани. Заедно с ITALA COVERED, се предлагат следните варианти: ITALA SI (с метална основа във формата на шейна), ITALA (с метална основа), ITALA OFFICE (с метална централна основа), MISS ITALA (с подлакътници), MISS ITALA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ITALA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирана основа) и MISS ITALA OFFICE (с подлакътници и с метална централна основа). Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол ITALA TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия.
SKU:
P126
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
ITALA COVERED е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. ITALA COVERED е стол с елегантен дизайн, с облегалка, която леко се стеснява в горната си част. Италианският трапезарен стол ITALA COVERED може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са изцяло тапицирани. Този елегантен стол се вписва идеално в класически или модерни пространства. Заедно с ITALA COVERED, се предлагат следните варианти: ITALA SI (с метална основа във формата на шейна), ITALA (с метална основа), ITALA OFFICE (с метална централна основа), MISS ITALA (с подлакътници), MISS ITALA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ITALA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирана основа) и MISS ITALA OFFICE (с подлакътници и с метална централна основа). Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол ITALA TOO.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 7 737 лв | 3 950 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 11 172 лв | 5 712 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 15 516 лв | 7 922 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 11 382 лв | 5 812 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност



