| Тип продукт | Фиксиран диван |
|---|---|
| Име на продукт | GINEVRA |
| Производител | VISIONNAIRE |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Alessandro La Spada Samuele Mazza |
| Размери | см. 220/120/84Н. |
| H. на сядане | 45 см |
| Обща височина | |
| Обща дълбочина | |
| Дълбочина на сядане | 74 см |
| Височина на краката | 10 см |
| Срок на доставка |
GINEVRA
Марка: VISIONNAIRE
Диванът Ginevra от VISIONNAIRE е с елегантни и осъвременени класически форми. Тапициран в копринен виненочервен плюш. Метални крака във финиш хром.
SKU:
GINEVRA
Категории: Дивани, Мебели, Прави дивани
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
Диванът Ginevra от VISIONNAIRE е с елегантни и осъвременени класически форми. Тапициран е в копринен виненочервен плюш. Метални крака във финиш хром. Структурата е от еластични колани. Седалната възглавница е с пълнеж от полиуретанова пяна и гъши пух, а облегална възглавница е с пълнеж от полиуретанова пяна с различна плътност.
*Продуктът не е наличен в нашия шоурум, но може да се поръча с доставка 8-12 седмици.





