| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | FILLY UP |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bartoli design |
| Обща широчина | 44 см / 50 см |
| Обща дълбочина | 55 см |
| Обща височина | 82 см / 90 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол FILLY UP
Марка: Bonaldo
FILLY UP е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол FILLY UP може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента. FILLY се предлага в следните версии: с по-висока облегалка за по-голям комфорт (FILLY UP), с по-широка седалка (FILLY LARGE), с висока облегалка и широка седалка (FILLY LARGE UP), с подлакътници (MISS FILLY и MISS FILLY UP) или във версия бар стол (FILLY TOO и FILLY UP TOO).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
DUØ5/DT65
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
FILLY UP е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол FILLY UP може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента. FILLY се предлага в следните версии: с по-висока облегалка за по-голям комфорт (FILLY UP), с по-широка седалка (FILLY LARGE), с висока облегалка и широка седалка (FILLY LARGE UP), с подлакътници (MISS FILLY и MISS FILLY UP) или във версия бар стол (FILLY TOO и FILLY UP TOO). По този начин е възможно да се избере моделът, който най-добре отговаря на индивидуалните нужди, без да се отказвате от неповторимия стил на FILLY.
Свързани продукти
Сходни продукти
1 764 € 3 450 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 1 424 лв | 727 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 6 270 лв | 3 201 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност






