| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | ERAL |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bonaldo Lab |
| Обща широчина | 47 см |
| Обща дълбочина | 57 см |
| Обща височина | 94 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол ERAL
ERAL е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол ERAL може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
ERAL е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Елегантен и изискан, ERAL е стол с тапицирана и висока облегалка, което го прави особено удобен и подходящ за всяка обстановка и за всеки стил. Италианският трапезарен стол ERAL може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента.


