| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | DELI |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bonaldo Lab |
| Обща широчина | 44 см |
| Обща дълбочина | 55 см |
| Обща височина | 84,5 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол DELI
DELI е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол DELI може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
DELI е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол DELI може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола могат да бъдат изцяло тапицирани или да са от метал – финиш и цвят по избор на клиента. DELI е с изчистен и минималистичен стил, украсен с фини ръчно изработени детайли и създаден, за да гарантира максимален комфорт, благодарение на меката седалка и широката, ниска облегалка.


