| Тип продукт | Фиксиран диван |
|---|---|
| Име на продукт | DAVIS TWIN |
| Производител | FRIGERIO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | FRIGERIO |
| Размери | см. 266/104/78-93H. |
| H. на сядане | 45 см |
| Обща височина | |
| Обща дълбочина | |
| Дълбочина на сядане | 58-68 см |
| Широчина на подлакътника | |
| Височина на краката | 10 см |
| Срок на доставка |
50%
Намаление
2 073
€
4 146
€
4 054
лв.
8 109
лв.
В наличност Доставка 10/12 седмици
В наличност





