| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | CROSBY |
| Производител | FRIGERIO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gianfranco Frigerio |
| Размери | см. 73/80/79Н. |
| Обща височина | 79 см |
| Височина на сядане | 41 см |
| Обща дълбочина | 80 см |
| Дълбочина на сядане | 55 см |
| Срок на доставка |
50%
Намаление
2 073
€
4 146
€
4 054
лв.
8 109
лв.
В наличност Доставка 10/12 седмици
В наличност



