| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | COLIBRI |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Fabrice Berrux |
| Обща широчина | 84 см |
| Обща дълбочина | 85 см |
| Обща височина | 101 см |
| Височина на сядане | 40 см |
| Сваляема тапицерия | Не |
| Вид основа | Въртяща се |
| Срок на доставка |
Кресло COLIBRI
Марка: Bonaldo
COLIBRI е италианско кресло от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианското кресло COLIBRI може да бъде тапицирано в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Основата на креслото е от метал и е въртяща – във финиш и цвят по избор на клиента. Цената на креслото се формира на база на избора на тапицерия и финиш на метала за основата.
SKU:
QØ34
Категории: Кресла и фотьойли, Мебели
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
COLIBRI: лекота и баланс за изключително удобен фотьойл. Креслото COLIBRI изглежда леко, но в същото време има внушително присъствие в пространството. Това кресло има просторна седалка, която удобно посреща своите гости и ги обгръща с голямата си облегалка. Предлага се и в меката версия COLIBRI SOFT – с по-меки форми за безкраен комфорт. Към колекцията на креслото има и табуретка, за да допълни серията.
Свързани продукти
Сходни продукти
442 € 864 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
1 086 € 2 124 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
1 074 € 2 101 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 2 519 € | 4 926 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност






