| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | BY |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Bartoli Design |
| Обща широчина | 47 см |
| Обща дълбочина | 56 см |
| Обща височина | 84 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол BY
Марка: Bonaldo
BY е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол BY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са от масивен ясен – финиш по избор на клиента. Предлага се и във версия BY MET с метални крака.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
DN93
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
BY е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол BY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са от масивен ясен – финиш по избор на клиента. Предлага се и във версия BY MET с метални крака. Дизайнът на BY и BY MET се характеризира с линията в средата на облегалката: знак, който се превръща в изискан ръчен детайл, подчертаващ изисканата изработка. Универсален, подходящ за използване в различни области – във Вашия дом, офис, хотел или обществено пространство.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 1 488 лв | 760 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 1 173лв | 599 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 1 210 лв | 618 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 7 777 € | 15 210 лв
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност



