| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | BRUNO |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Mauro Lipparini |
| Обща широчина | 83 см |
| Обща дълбочина | 83 см |
| Обща височина | 75 см |
| Височина на сядане | 42 см |
| Сваляема тапицерия | Да |
| Срок на доставка |
Кресло BRUNO
Марка: Bonaldo
BRUNO е италианско кресло от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианското кресло BRUNO може да бъде тапицирано в дамаска или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Основата на креслото се предлага в няколко варианта: крака от метал, изцяло тапицирана или с метални цилиндрични елементи – финиш и цвят по избор на клиента. Цената на креслото се формира на база на избора на тапицерия, вид и финиш на метала за основата.
SKU:
PBRC
Категории: Кресла и фотьойли, Мебели
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
Креслото се предлага и във версия с капитонаж – BRUNO EGO.
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 1 055 лв | 539 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 1 189 лв | 607 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност




