| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | BAHIA |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gino Carollo |
| Обща широчина | 59 см |
| Обща дълбочина | 57 см |
| Обща височина | 78 см |
| Височина на сядане | 46 см |
| Вид подлакътник | С подлакътник |
| Срок на доставка |
„Табуретка POMMERY COGNAC FUSION“ е добавен във вашата количка. Преглед
Стол BAHIA
Марка: Bonaldo
BAHIA е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол BAHIA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Предлага се и във версия BAHIA S с квадратна форма на облегалката. Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол BAHIA TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
DYØ1
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
BAHIA е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Сглобяването на извити форми и метални тръбни елементи създава балансирана форма, която е идеална както за жилищни помещения, така и за обществени среди (като офиси, чакални, хотелски фоайета). Основната характеристика на BAHIA е извитата облегалка, която позволява на ръцете да почиват свободно, докато обгръщат гърба за максимален комфорт. Италианският трапезарен стол BAHIA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Предлага се и във версия BAHIA S с квадратна форма на облегалката. Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол BAHIA TOO.
Свързани продукти
Сходни продукти
552 € 1 080 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 4 489 лв | 2 292 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
1 242 € 2 429 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 2 491 лв | 1 272 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност






