| Тип продукт | Кресло |
|---|---|
| Име на продукт | AUGUSTA |
| Производител | FENDI CASA |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | FENDI CASA |
| Размери | см. 72/78/96Н. |
| Обща височина | 96 см |
| Височина на сядане | 43 см |
| Обща дълбочина | 78 см |
| Дълбочина на сядане | 59 см |
| Височина на краката | 27 см |
| Срок на доставка |
Кресло AUGUSTA
Кресло Augusta от колекцията на FENDI CASA. Тапицирано е в два вида памучен сатен. Дървена структура в черен цвят.
2 505
€
3 756
€
4 899
лв.
7 346
лв.
В наличност Доставка 1/3 седмици
В цената на промоционалните продукти не са включени доставка и монтаж. Ако желаете ние да доставим и монтираме, моля свържете се с нас, за да Ви информираме за цената.


