| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | ARTIKA COVERED |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gino Carollo |
| Обща широчина | 54 см |
| Обща дълбочина | 58 см |
| Обща височина | 84 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол ARTIKA COVERED
Марка: Bonaldo
ARTIKA COVERED е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол ARTIKA COVERED е изцяло тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Заедно с ARTIKA COVERED, се предлагат следните варианти: ARTIKA (с метални крака), ARTIKA SI (с метална основа във формата на шейна), ARTIKA WOOD (с дървена основа), MISS ARTIKA (с подлакътници), MISS ARTIKA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ARTIKA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирани крака) и MISS ARTIKA WOOD (с подлакътници и с дървена основа). Към серията на трапезарния стол се предлагат също и варианти бар столове: ARTIKA TOO (с метални крака) и ARTIKA WOOD TOO (с дървени крака).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия.
SKU:
P15Ø
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
ARTIKA COVERED е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Отличителната черта на стола ARTIKA COVERED е неговата облегалка, която представлява една част със седалката и се отваря в горната си част, което създава представа за комфорт. Италианският трапезарен стол ARTIKA COVERED е изцяло тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Заедно с ARTIKA COVERED, се предлагат следните варианти: ARTIKA (с метални крака), ARTIKA SI (с метална основа във формата на шейна), ARTIKA WOOD (с дървена основа), MISS ARTIKA (с подлакътници), MISS ARTIKA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ARTIKA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирани крака) и MISS ARTIKA WOOD (с подлакътници и с дървена основа). Към серията на трапезарния стол се предлагат също и варианти бар столове: ARTIKA TOO (с метални крака) и ARTIKA WOOD TOO (с дървени крака).
Свързани продукти
Сходни продукти
Цена от 3 373 лв | 1 722 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 1 182 лв | 604 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
2 930 € 5 731 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност



