| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | MISS ARTIKA |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Gino Carollo |
| Обща широчина | 62 см |
| Обща дълбочина | 60 см |
| Обща височина | 84 см |
| Височина на сядане | 47 см |
| Вид подлакътник | С подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол MISS ARTIKA
MISS ARTIKA е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол MISS ARTIKA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Заедно с MISS ARTIKA, се предлагат следните варианти: ARTIKA (с метални крака), ARTIKA SI (с метална основа във формата на шейна), ARTIKA COVERED (с изцяло тапицирани крака), ARTIKA WOOD (с дървена основа), MISS ARTIKA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ARTIKA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирани крака) и MISS ARTIKA WOOD (с подлакътници и с дървена основа). Към серията на трапезарния стол се предлагат също и варианти бар столове: ARTIKA TOO (с метални крака) и ARTIKA WOOD TOO (с дървени крака).
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
С поръчка от Италия
MISS ARTIKA е италиански трапезарен стол с подлакътници от колекцията на италианския производител Bonaldo. Отличителната черта на стола MISS ARTIKA е неговата облегалка, която представлява една част със седалката и се отваря в горната си част, което създава представа за комфорт. Италианският трапезарен стол MISS ARTIKA може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Краката на стола са от метал във финиш и цвят по избор на клиента. Заедно с MISS ARTIKA, се предлагат следните варианти: ARTIKA (с метални крака), ARTIKA SI (с метална основа във формата на шейна), ARTIKA COVERED (с изцяло тапицирани крака), ARTIKA WOOD (с дървена основа), MISS ARTIKA SI (с подлакътници и метална основа във формата на шейна), MISS ARTIKA COVERED (с подлакътници и с изцяло тапицирани крака) и MISS ARTIKA WOOD (с подлакътници и с дървена основа). Към серията на трапезарния стол се предлагат също и варианти бар столове: ARTIKA TOO (с метални крака) и ARTIKA WOOD TOO (с дървени крака).






