| Тип продукт | Трапезарен стол |
|---|---|
| Име на продукт | JOY |
| Производител | BONALDO |
| Страна производител | Италия |
| Дизайн | Spazioameno |
| Обща широчина | 55 см |
| Обща дълбочина | 55 см |
| Обща височина | 80 см |
| Височина на сядане | 48 см |
| Вид подлакътник | Без подлакътник |
| Срок на доставка |
Стол JOY
Марка: Bonaldo
JOY е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол JOY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Основата на стола е от масивен ясен финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версия MISS JOY, с подлакътници. Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол JOY TOO.
Цената на стола се формира на база на избора на тапицерия и покритие на основата.
SKU:
P231
Категории: Мебели, Столове, Трапезни столове
Цена по запитване
С поръчка от Италия
Информация за срока на доставка може да намерите ТУК
JOY е италиански трапезарен стол от колекцията на италианския производител Bonaldo. Италианският трапезарен стол JOY може да бъде тапициран в дамаска, еко кожа или кожа – материал и цвят по избор на клиента. Основата на стола е от масивен ясен финиш по избор на клиента. Предлага се също и във версия MISS JOY, с подлакътници. Към серията на трапезарния стол се предлага също и бар стол JOY TOO.
Свързани продукти
Сходни продукти
598 € 1 170 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност
Цена от 12 240 лв | 6 250 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
Цена от 2 338лв | 1 194 €
В наличност Доставка 1/3 седмици
Add to Wishlist
Add to Wishlist
В наличност
524 € 1 025 лв.
В наличност Доставка 2/4 седмици
В наличност





